Média

 

Napísali o mne…

 

Chýba ti „food“ inšpirácia? Tieto vegánky sa oplatí

Chcete si uvariť niečo zo zeleniny či strukovín a nemôžete nájsť vhodnú inšpiráciu? Tieto inšpiratívne vegánky vám pomôžu vyriešiť váš problém.

 

 

Ktoré foodblogerky najviac zaujali Slovákov?

Vybrať si, ktorý slovenský foodblog pravidelne sledovať, môže byť celkom náročné. Pri prechádzaní všetkými tými receptami a dokonalými fotkami, nad ktorými vám tečú sliny, by sme si aj my najradšej jedlo z obrázkov okamžite dali.

 

 

Raňajkový foodporn od 7 najlepších slovenských foodblogeriek

Ná­ročný deň si vy­ža­duje pevný štart v po­dobe ener­gie z vý­dat­ných a chut­ných ra­ňa­jok. Po­znáte to, ráno sa po­náh­ľate a ne­stí­hate, tak si len do tašky pri­ba­líte ce­re­álnu ty­činku a s ká­vou v práci prí­padne v aute ju zjete. O de­sia­tej už po­ze­ráte na ho­dinky, kedy už bude ten obed.

 

 

Miluješ rastlinnú stravu? Kaufland má vlastnú líniu produktov špeciálne pre vegánov

Nasledujeme trendy v oblečení, v doplnkoch, v účesoch. Ani jedno z toho však neovplyvňuje náš život do takej miery ako jedlo. Napriek tomu čoraz častejšie počúvame o trendoch v stravovaní. Pribúdajú bio, vegetariánske a vegánske produkty, vznikajú špeciálne reštaurácie. Ide však naozaj o rozumný posun v spôsobe stravovania alebo len o módnu vlnu?

 

 

Návšteva za rohom? Pripravte jej pohostenie bez laktózy a lepku

Možno to poznáte. Ohlási sa vám návšteva, na ktorú sa tešíte. Ako správny hostiteľ s láskou pripravíte bohaté pohostenie: stôl sa prehýba pod domácimi zákuskami, obloženými misami a nechýba ani niekoľko druhov populárnych nátierok. Kávovar je zapnutý a pripravený vyrobiť niekoľko dávok lahodného cappucina. V tom kamoška len tak medzi rečou oznámi: „Malému zistili intoleranciu na lepok a mne na laktózu.“ A celá snaha je odrazu márna…